946494

Третя премія (15 000 грн) – автор з Сум, авторський колектив: ГАП – Прокофєва Катерина Вулканівна, Адаменко Сергій Григорович

Метою проекту являється реконструкція площі Соборної з пішохідної зони в зону масових заходів   ( концерти, виставки, ярмарки, фестивалі, кіно під відкритим небом та інше) та благоустрій скверу. Врахування в просторі інтересів та потреб кожної окремої людини та соціуму загалом.

Об’ємно планувальне рішення.

Проектом передбачена відсутність бортового каменю по всьому периметру площі ( рівень покриття дороги співпадає з покриттям площі), за рахунок цього відпадає потреба організації руху маломобільних груп населення. Основне покриття площі виконане з світлої ФЕМ- плитки, а основні напрямки з темної ФЕМ – плитки різних фактур ( див. схему генерального плану). Під час вихідних та масових заходів рекомендується відгорожувати проїжджу частину для забезпечення безпеки пішоходів.

Передбачено організацюї велосипедного руху згідно концепції розвитку велосипедної інфраструктури в м. Миколаєві.

В центрі площі розміщюється сухий фонтан. Рекомендується використання плоских ліхтарів для підсвітки різного кольору.

Напроти фонтану влаштовані оригінальні лави для організації комфортного відпочинку.

Освітлення всієї площі виконати зенітними ліхтарями.

Покриття скверу виконати з тієї ж плитки що і площа, для плавного переходу з площі в сквер і навпаки. вздовж тротуарів розташовуються лавки.

Освітлення доріжок в сквері виконати з невеликих ліхтарів.

Також в сквері проектом передбачений дитячий майданчик.

Проект має на меті головну їдею  – організацію комфортного і функціонального громадського простору для сталого розвитку, та має стати першою ластівкою  в подальшому розвитку навколишньої території та міста загалом. Це має бути простір нової якості і взірцем для Миколаїва та України.

946494_Panel

Конкурсні планшети у високій якості